Powiat Jeleniogórski!

Informujemy, że 20 marca rozpoczął się nabór wniosków do IV edycji Programu Dolnośląskie Małe Granty skierowanego dla grup nieformalnych.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, operator Dolnośląskich Małych Grantów, serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla mieszkańców i mieszkanek Dolnego Śląska zainteresowanych składaniem wniosków w trwającym naborze, które odbędzie się:

4 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 - Stowarzyszenie TRATWA, Legnicka 65, Wrocław

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję uzyskać wiedzę na temat Programu m.in szczegółów dotyczących regulaminu, obowiązujących terminów oraz zasad współpracy i realizacji projektów. Uzyskają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane ze składaniem wniosków, które można będzie składać do 8 kwietnia 2019 roku.

Dolnośląskie Małe Granty, które są współfinansowane ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego to program grantowy dla mieszkańców i mieszkanek Dolnego Śląska. Jego celem jest wzmocnienie postaw obywatelskich, zwiększenie jakości oraz ilości działań będących odpowiedzią na lokalne potrzeby i problemy oraz aktywizacja mieszkańców Dolnego Śląska w zakresie rozwiązywania problemów i podnoszenia jakości życia społeczności lokalnej.  

Więcej informacji: malegranty.pl

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/1512322445570775/