Podczas corocznych obchodów Festynu Jesiennego w Jabloncu n/N, który odbył się w dniu 25 września 2015 r., miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy "Karkonosze Polskie - Cztery Pory Roku". Na wernisażu mieszczącym się w Eurocentrum Jablonec nad Nisou można oglądać prace Elżbiety Bojczuk, Szymona Bialica, Daniela Koszeli, Grzegorza Truchanowicza i Zygmunta Trylańskiego. Na prezentowanych zdjęciach możemy podziwiać zmieniające się wraz z porami roku krajobrazy Karkonoszy. W wydarzeniu brali udział autorzy fotografii wraz z przedstawicielami władz partnerskich powiatów: Bautzen, Jabloneckiego i Jeleniogórskiego oraz miasta Szklarska Poręba. Jest to kolejne tego typu przedsięwzięcie, po wystawach w Aachen i Bambergu, realizowane w ramach współpracy partnerskiej. Organizowanie różnego rodzaju wernisaży, na których można podziwiać piękno Karkonoszy jest również doskonałą okazją do promocji naszego regionu.

Prace naszych fotografików można oglądać w Eurocentrum Jablonec n/N do 25 października br.

1509_Jab_1
1509_Jab_2