Drukuj

W dniach 17-19 marca 2016 r. powiat jeleniogórski wziął udział w XVI już edycji Targów Turystycznych Euroregion Tour w Jabloncu nad Nisou. W uroczystym otwarciu targów uczestniczyła Pani Starosta Anna Konieczyńska, która spotkała się również z prezydentem miasta Petrem Beitl. W trakcie spotkania omówiono tematy związane z dalszą współpracą oraz przygotowanie projektów w nowym okresie programowania.

Podczas targów swoje oferty prezentowali zarówno lokalni organizatorzy ruchu turystycznego, jak choćby miasto Jablonec nad Nisou a także wystawcy z Polski i Niemiec.  Bogaty program targów urozmaiciły występy grup artystycznych, zespołów muzycznych oraz wiele innych atrakcji, w tym również konkursy dla zwiedzających. Targi były doskonałą okazją do przedstawienia swojej oferty, nawiązania nowych kontaktów i pozyskania nowych gości.

Na stoisku targowym Karkonoszy zaprezentowano zwiedzającym atrakcje turystyczne, szlaki rowerowe i piesze oraz walory krajoznawcze naszego regionu.  Odwiedzający mogli zapoznać się z Przewodnikiem turystycznym Karkonosze, Informatorem turystycznym  oraz licznymi materiałami promocyjnymi dostarczonymi przez gminy. Sporym zainteresowaniem cieszył się  kolejowy rozkład jazdy na trasie Jelenia Góra - Liberec.

Tego rodzaju imprezy pomagają poznać najbliższą okolicę i inspirują do weekendowych wycieczek, ale też prezentują dalsze zakątki  Środkowej Europy.

1603_EuroregionTour_1
1603_EuroregionTour_2
1603_EuroregionTour_3
1603_EuroregionTour_4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4