Na podstawie  art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014r., poz. 1118 z póź. zm.) - Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego podaje do publicznej wiadomości treść oferty złożonej w dniu 09 maja 2016 roku przez Stowarzyszenie „Senior” z Mysłakowic na dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. „Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych”.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 w/w ustawy każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące poniżej umieszczonej oferty.

Uwagi można kierować na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres:  Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze, ul. Kochanowskiego 10, 58-500 Jelenia Góra (z dopiskiem Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego Stowarzyszenia „Senior” z Mysłakowic).

Oferta złożona w trybie pozakonkursowym przez Stowarzyszenie „Senior” z Mysłakowic została zamieszczona w dniach od 17 do 24 maja 2016 r.

Link do ogłoszenia na stronie BIP Powiatu Jeleniogórskiego