Na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014r., poz. 1118 z póź. zm.) - Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego podaje do publicznej wiadomości treść oferty złożonej w dniu 18 maja 2016 roku przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich na dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. „VI Wędrowny Przegląd Piosenki Polana”.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 w/w ustawy każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące poniżej umieszczonej oferty.

Uwagi można kierować na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze, ul. Kochanowskiego 10, 58-500 Jelenia Góra (z dopiskiem Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich).

Oferta złożona w trybie pozakonkursowym przez Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich została zamieszczona w dniach od 02 do 09 czerwca 2016 r. i dostepna jest pod adresem strony BIP Powiatu Jeleniogórskiego.