Drukuj

Na podstawie  art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie    (Dz. U. z 2016r., poz. 1817 z póź. zm.) - Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego podaje do publicznej wiadomości treść oferty złożonej w dniu 05 lipca 2017 roku przez Fundację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z Wrocławia na dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. „Prelekcja podróżnicza Elżbiety Dzikowskiej”. 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 w/w ustawy każdy, w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące poniżej umieszczonej oferty.

Uwagi można kierować na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres:  Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze, ul. Kochanowskiego 10, 58-500 Jelenia Góra (z dopiskiem Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego Fundacji Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z Wrocławia).

Oferta złożona w trybie pozakonkursowym przez Fundację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z Wrocławia została zamieszczona w dniach od 12 do 19 lipca 2017 r również w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego.